Home    Archief   Vereniging    Locatie   Contact    Foto's    Kampioenen    Links    










A.S. Zondag vinden de Nederlandse Kampioenschappen klootschieten plaats in Oud Ootmarsum.
K.V. Oud Ootmarsum is uw gastheer en heet u zowel op de wedstrijdlocatie als hier op de website van harte welkom.

Hieronder vind u alle deelnemers per categorie en onderdeel.
Vanaf zondag rond half 10 kunt u de 1e tussenstanden van de wedstrijden (onder voorbehoud) verwachten.
U bent hierdoor tijdens de wedstrijden direct op de hoogte, dus ook op de wedstrijdlocatie zelf.
Er is gratis wifi aanwezig!!!!!!!!!!!


Deelnemers Nederlands Kampioenschap klootschieten
Dames Categorie 5
Naam Vereniging Meters veld
1 Andrea Velderman Het Woudhuis  
2 Anne ten Hagen K.V. Niej-Haarbig  
3 Anneriet Kuis-Altena Mander  
4 Britt Blokhuis Beuningen  
5 Carlijn Hammink K.V. Niej-Haarbig  
6 Ellen Bannink Klein Dochteren  
7 Ellen Bos Beuningen  
8 Gerrie v/d Peppel Westerink Het Woudhuis  
9 Jeanique Breuker Vooruitzicht  
10 Jorien Snijders-Altena Langeveen  
11 Kim Schurink De Toekomst  
12 Kirsten Oude Bruil Kluppelshuizen  
13 Leonie Aveskamp Vooruit Losser  
14 Linda Benneker Vooruitzicht  
15 Lindsay Leussink Huier  
16 Lisa Jonkers E.D.K.V. Fort  
17 Maaike Haamberg De Toekomst  
18 Marianne Westerink Het Woudhuis  
19 Rodjean Vos Vooruitzicht  
20 Samantha Sloetjes K.V. Warnsveld  
21 Samantha te Rietmole Eibergen  
22 Silke Tulk Kleine David  
23 Susanne Tijhuis Langeveen  
24 Wietske Bodde Lattrop Breklenkamp  
Naam Vereniging Schoten straat Meters
1 Anneriet Kuis-Altena Mander    
2 Carlijn Hammink K.V. Niej-Haarbig    
3 Andrea Velderman Het Woudhuis    
4 Anne ten Hagen K.V. Niej-Haarbig    
5 Britt Blokhuis Beuningen    
6 Ellen Bannink Klein Dochteren    
7 Ellen Bos Beuningen    
8 Gerrie v/d Peppel Westerink Het Woudhuis    
9 Jeanique Breuker Vooruitzicht    
10 Jorien Snijders-Altena Langeveen    
11 Kim Schurink De Toekomst    
12 Kirsten Oude Bruil Kluppelshuizen    
13 Leonie Aveskamp Vooruit Losser    
14 Linda Benneker Vooruitzicht    
15 Lindsay Leussink Huier    
16 Lisa Jonkers E.D.K.V. Fort    
17 Maaike Haamberg De Toekomst    
18 Marianne Westerink Het Woudhuis    
19 Rodjean Vos Vooruitzicht    
20 Samantha Sloetjes K.V. Warnsveld    
21 Samantha te Rietmole Eibergen    
22 Silke Tulk Kleine David    
23 Susanne Tijhuis Langeveen    
24 Wietske Bodde Lattrop Breklenkamp    
25 Merle Busscher De Veldhoek    
Naam Vereniging Meters zetten
1 Andrea Velderman Het Woudhuis  
2 Anne ten Hagen K.V. Niej-Haarbig  
3 Anneriet Kuis-Altena Mander  
4 Britt Blokhuis Beuningen  
5 Carlijn Hammink K.V. Niej-Haarbig  
6 Ellen Bannink Klein Dochteren  
7 Ellen Bos Beuningen  
8 Gerrie v/d Peppel Westerink Het Woudhuis  
9 Jeanique Breuker Vooruitzicht  
10 Kim Schurink De Toekomst  
11 Kirsten Oude Bruil Kluppelshuizen  
12 Leonie Aveskamp Vooruit Losser  
13 Linda Benneker Vooruitzicht  
14 Lindsay Leussink Huier  
15 Lisa Jonkers E.D.K.V. Fort  
16 Maaike Haamberg De Toekomst  
17 Marianne Westerink Het Woudhuis  
18 Rodjean Vos Vooruitzicht  
19 Samantha Sloetjes K.V. Warnsveld  
20 Samantha te Rietmole Eibergen  
21 Silke Tulk Kleine David  
22 Susanne Tijhuis Langeveen  
23 Wietske Bodde Lattrop Breklenkamp  
Dames Categorie 6 
Naam Vereniging Meters veld
1 Daniële Vermeer Klein Dochteren  
2 Mirjam Berkenbosch Kluppelshuizen  
3 Annemarie Leusman-Bels Mander  
4 Denise Scholten-Schröder Oud-Ootmarsum  
5 Mirjam Ter Maat-Saaltink Eibergen  
6 Monique Eppink-Nieuwhuis Beuningen  
7 Nathalie Arens Nooit Gedacht  
8 Nicole Scheffer Noord Berghuizen  
Naam Vereniging Schoten straat Meters
1 Daniële Vermeer Klein Dochteren    
2 Mirjam Berkenbosch Kluppelshuizen    
3 Annemarie Leusman-Bels Mander    
4 Denise Scholten-Schröder Oud-Ootmarsum    
5 Mirjam Ter Maat-Saaltink Eibergen    
6 Sabine Ter Halle-Broenink De Toekomst    
7 Marion Maseland Noord Berghuizen    
8 Anne-Marie Ten vergert Vooruit Losser    
Naam Vereniging Meters zetten
1 Daniële Vermeer Klein Dochteren  
2 Mirjam Berkenbosch Kluppelshuizen  
3 Annemarie Leusman-Bels Mander  
4 Denise Scholten-Schröder Oud-Ootmarsum  
5 Mirjam Ter Maat-Saaltink Eibergen  
6 Monique Eppink-Nieuwhuis Beuningen  
7 Nathalie Arens Nooit Gedacht  
8 Nicole Scheffer Noord Berghuizen  
Dames Categorie 7 
Naam Vereniging Meters veld
1 Marga Overgoor Dijkhoek  
2 Elsbeth Wissink Oud-Ootmarsum  
3 Marianne oude Griep Nooit Gedacht  
4 Lucie Oude Rengerink De Gunne  
5 Ina Wiegers-Lubberdink Respelhoek  
6 Anja Blakenau Noord Breghuizen  
7 Els Loman Oud-Ootmarsum  
8 Mariet Busscher De Veldhoek  
9 Lucie ten Venne Vooruit Losser  
Naam Vereniging Schoten straat Meters
1 José Nijland K.V. Kolkersveld Losser    
2 Marga Overgoor Dijkhoek    
3 Elsbeth Wissink Oud-Ootmarsum    
4 Marianne oude Griep Nooit Gedacht    
5 Lucie Oude Rengerink De Gunne    
6 Ina Wiegers-Lubberdink Respelhoek    
7 Anja Blakenau Noord Breghuizen    
8 Els Loman Oud-Ootmarsum    
9 Mariet Busscher De Veldhoek    
10 Lucie ten Venne Vooruit Losser    
Naam Vereniging Meters zetten
1 Marga Overgoor Dijkhoek  
2 Elsbeth Wissink Oud-Ootmarsum  
3 Marianne oude Griep Nooit Gedacht  
4 Lucie Oude Rengerink De Gunne  
5 Ina Wiegers-Lubberdink Respelhoek  
6 Anja Blakenau Noord Breghuizen  
7 Els Loman Oud-Ootmarsum  
8 Mariet Busscher De Veldhoek  
9 Lucie ten Venne Vooruit Losser  
Dames Categorie 8 
Naam Vereniging Meters veld
1 Joke Spit H.K.V.  
2 Truus Engbers Oud-Ootmarsum  
3 Heintje Langelaar Onderlingen  
4 Marjo Nieuwenhuis Beuningen  
5 Miep Mekkelholt Noord Berghuizen  
6 Ina Veldhuis-Bonke Lattrop Breklenkamp  
7 José ten Dam Ons Streven  
8 Els Luttikhuis Oud-Ootmarsum  
Naam Vereniging Schoten straat Meters
1 Joke Spit H.K.V.    
2 Truus Engbers Oud-Ootmarsum    
3 Heintje Langelaar Onderlingen    
4 Marjo Nieuwenhuis Beuningen    
5 Miep Mekkelholt Noord Berghuizen    
6 Ina Veldhuis-Bonke Lattrop Breklenkamp    
7 José ten Dam Ons Streven    
8 Els Luttikhuis Oud-Ootmarsum    
Naam Vereniging Meters zetten
1 Joke Spit H.K.V.  
2 Truus Engbers Oud-Ootmarsum  
3 Heintje Langelaar Onderlingen  
4 Marjo Nieuwenhuis Beuningen  
5 Miep Mekkelholt Noord Berghuizen  
6 Ina Veldhuis-Bonke Lattrop Breklenkamp  
7 José ten Dam Ons Streven  
8 Els Luttikhuis Oud-Ootmarsum  
Dames Categorie 9 
Naam Vereniging Meters veld
1 Jannie Roest Onderlingen  
2 Truus Blauw K.V. Kolkersveld Losser  
3 Ricky Schuurman Lattrop Breklenkamp  
4 Trudy De Vries-Leus K.V. Kolkersveld Losser  
5 Marietje Steinmeijer Oud-Ootmarsum  
6 Sanny Oude Luttikhuis Wilskracht  
Naam Vereniging Schoten straat Meters
1 Jannie Roest Onderlingen    
2 Truus Blauw K.V. Kolkersveld Losser    
3 Ricky Schuurman Lattrop Breklenkamp    
4 Trudy De Vries-Leus K.V. Kolkersveld Losser    
5 Marietje Steinmeijer Oud-Ootmarsum    
6 Sanny Oude Luttikhuis Wilskracht    
Naam Vereniging Meters zetten
1 Jannie Roest Onderlingen  
2 Truus Blauw K.V. Kolkersveld Losser  
3 Ricky Schuurman Lattrop Breklenkamp  
4 Trudy De Vries-Leus K.V. Kolkersveld Losser  
5 Marietje Steinmeijer Oud-Ootmarsum  
6 Sanny Oude Luttikhuis Wilskracht  
Naam Vereniging Totaal
1 Jannie Roest Onderlingen  
2 Truus Blauw K.V. Kolkersveld Losser  
3 Ricky Schuurman Lattrop Breklenkamp  
4 Trudy De Vries-Leus K.V. Kolkersveld Losser  
5 Marietje Steinmeijer Oud-Ootmarsum  
6 Sanny Oude Luttikhuis Wilskracht  
Heren Categorie 9
Naam Vereniging Meters veld
1 J. Benjamins Steeds Verder Elim  
2 Evert Kolkman K.V. Warnsveld  
3 Herman Oude Voshaar Huier  
4 Johan Fox Lattrop Breklenkamp  
5 Jan Borgerink Ons Streven  
6 Bennie Veenhuis Reutum  
7 Joop Platvoet K.V. Kolkersveld Losser  
8 Gerrit Heerink Oud Ootmarsum  
9 Frans Bruns Steeds Vooruit  
10 Herman Hemme Noord Berghuizen  
Naam Vereniging Schoten straat Meters
1 J. Benjamins Steeds Verder Elim    
2 Evert Kolkman K.V. Warnsveld    
3 Herman Oude Voshaar Huier    
4 Johan Fox Lattrop Breklenkamp    
5 Jan Borgerink Ons Streven    
6 Bennie Veenhuis Reutum    
7 Joop Platvoet K.V. Kolkersveld Losser    
8 Gerrit Heerink Oud Ootmarsum    
9 Herman Hemme Noord Berghuizen    
Naam Vereniging Meters zetten
1 J. Benjamins Steeds Verder Elim  
2 Evert Kolkman K.V. Warnsveld  
3 Herman Oude Voshaar Huier  
4 Johan Fox Lattrop Breklenkamp  
5 Jan Borgerink Ons Streven  
6 Bennie Veenhuis Reutum  
7 Joop Platvoet K.V. Kolkersveld Losser  
8 Gerrit Heerink Oud Ootmarsum  
9 Frans Bruns Steeds Vooruit  
Heren Categorie 8
Naam Vereniging Meters veld
1 Jan Saaltink Eibergen  
2 Kees Numan Nei Drenthe  
3 Hans Nijland K.V. Kolkersveld Losser  
4 Ronny Adolfsen Noord Berghuizen  
5 Karel Bodde K.V. Warnsveld  
6 Peter Kemperink K.V. Niej Haarbig  
7 Gerrie Assinck Zwolle  
8 Louis Mensink Lemselo  
9 Johan Meijerink Noord Berghuizen  
10 Hennie Lesker K.V. Niej Haarbig  
11 Bennie Smeenk Zwolle  
12 Jan Leussink Rossum  
13 Harrie Lohuis De Veldhoek  
14 Alfons Tijink Ons Streven  
15 Louis Blokhuis Rossum  
16 Wim leussink Beuningen  
Heren Categorie 8
Naam Vereniging Schoten straat Meters
1 Bennie Smeenk Zwolle    
2 Alfons Tijink Ons Streven    
3 Frans Heerink Oud Ootmarsum    
4 Gerrie Assinck Zwolle    
5 Hans Nijland K.V. Kolkersveld Losser    
6 Harrie Lohuis De Veldhoek    
7 Hennie Lesker K.V. Niej Haarbig    
8 Jan Leussink Rossum    
9 Jan Saaltink Eibergen    
10 Johan Meijerink Noord Berghuizen    
11 Jos Weiden  De Nijstad    
12 Karel Bodde K.V. Warnsveld    
13 Kees Numan Nei Drenthe    
14 Louis Blokhuis Rossum    
15 Louis Mensink Lemselo    
16 Peter Kemperink K.V. Niej Haarbig    
17 Ronny Adolfsen Noord Berghuizen    
18 Tonnie Hunder De Nijstad    
Heren Categorie 8
Naam Vereniging Meters zetten
1 Jan Saaltink Eibergen  
2 Kees Numan Nei Drenthe  
3 Hans Nijland K.V. Kolkersveld Losser  
4 Ronny Adolfsen Noord Berghuizen  
5 Karel Bodde K.V. Warnsveld  
6 Peter Kemperink K.V. Niej Haarbig  
7 Gerrie Assinck Zwolle  
8 Louis Mensink Lemselo  
9 Johan Meijerink Noord Berghuizen  
10 Hennie Lesker K.V. Niej Haarbig  
11 Bennie Smeenk Zwolle  
12 Jan Leussink Rossum  
13 Harrie Lohuis De Veldhoek  
14 Alfons Tijink Ons Streven  
15 Louis Blokhuis Rossum  
16 Wim Leussink Beuningen  
Heren Categorie 7
Naam Vereniging Meters veld
1 Alex Behr K.V. De Meulewieke  
2 Paul Masselink Huier  
3 Henk Lunneker Klein Dochteren  
4 André Luttikhuis Beuningen  
5 Jan Schreibeld Respelhoek  
6 Richard Vlierman K.V. Niej Haarbig  
7 Erik Groener Beuningen  
8 Jan Bonke  Oud Ootmarsum  
9 Henk Frielinck Noord Berghuizen  
10 Willy Baalhuis Lattrop Breklenkamp  
11 Peter Zanderink Beuningen  
12 Willie Klein Gebbink Zwolle  
13 R. Hester K.C. Staphorst  
14 René Blankenvoort Mander  
15 Theo Johannink Nooit Gedacht  
16 Gerrit Hofste Oud Ootmarsum  
17 Robert Meijer Mander  
18 Martin Veldhuis Noord Berghuizen  
19 Nico Leussink Oud Ootmarsum  
20 Bertil Veldhuis De Toekomst  
21 Marcel Zwiers De Toekomst  
Heren Categorie 7
Naam Vereniging Schoten straat Meters
1 Alex Behr K.V. De Meulewieke    
2 Paul Masselink Huier    
3 Henk Lunneker Klein Dochteren    
4 André Luttikhuis Beuningen    
5 Jan Schreibeld Respelhoek    
6 Richard Vlierman K.V. Niej Haarbig    
7 Erik Groener Beuningen    
8 Jan Bonke  Oud Ootmarsum    
9 Henk Frielinck Noord Berghuizen    
10 Willy Baalhuis Lattrop Breklenkamp    
11 Peter Zanderink Beuningen    
12 Willie Klein Gebbink Zwolle    
13 R. Hester K.C. Staphorst    
14 René Blankenvoort Mander    
15 Theo Johannink Nooit Gedacht    
16 Gerrit Hofste Oud Ootmarsum    
17 Robert Meijer Mander    
18 Martin Veldhuis Noord Berghuizen    
19 Nico Leussink Oud Ootmarsum    
20 Hans Stevelink Nooit Gedacht    
21 Gerdie Hindriksen De Veldhoek    
22 Wim Baalhuis Nooit Gedacht    
23 Jos Hofste Noord Berghuizen    
24 Eddy Engelbertink Rossum    
Heren Categorie 7
Naam Vereniging Meters zetten
1 Alex Behr K.V. De Meulewieke  
2 Paul Masselink Huier  
3 Henk Lunneker Klein Dochteren  
4 André Luttikhuis Beuningen  
5 Jan Schreibeld Respelhoek  
6 Richard Vlierman K.V. Niej Haarbig  
7 Erik Groener Beuningen  
8 Jan Bonke  Oud Ootmarsum  
9 Henk Frielinck Noord Berghuizen  
10 Willy Baalhuis Lattrop Breklenkamp  
11 Peter Zanderink Beuningen  
12 Willie Klein Gebbink Zwolle  
13 R. Hester K.C. Staphorst  
14 René Blankenvoort Mander  
15 Theo Johannink Nooit Gedacht  
16 Gerrit Hofste Oud Ootmarsum  
17 Robert Meijer Mander  
18 Martin Veldhuis Noord Berghuizen  
19 Nico Leussink Oud Ootmarsum  
20 Bertil Veldhuis De Toekomst  
21 Marcel Zwiers De Toekomst  
Heren Categorie 6
Naam Vereniging Meters veld
1 Hans Welhuis Beuningen  
2 Jeroen Meijer Nooit Gedacht  
3 Harold Dolleman Klein Dochteren  
4 Raymond Bosink Lattrop Breklenkamp  
5 Ronald Schwoon K.V. De Meulewieke  
6 Patrick Meijer Beuningen  
7 Maarten van Es Noord Berghuizen  
8 Gert-Jan Heerink Oud Ootmarsum  
9 Patrick Fox Lattrop Breklenkamp  
10 Raymond Borggreve Ons Streven  
11 Ivo Egbers Steeds Vooruit  
12 Gerald ten Brink Kluppelshuizen  
13 Mark Oude Luttikhuis Mander  
14 Freddy Ymker K.V. De Meulewieke  
15 René Oude Griep Nooit Gedacht  
16 Patrick Kristen Noord Berghuizen  
Heren Categorie 6
Naam Vereniging Schoten straat Meters
1 Hans Welhuis Beuningen    
2 Jeroen Meijer Nooit Gedacht    
3 Harold Dolleman Klein Dochteren    
4 Raymond Bosink Lattrop Breklenkamp    
5 Ronald Schwoon K.V. De Meulewieke    
6 Patrick Meijer Beuningen    
7 Maarten van Es Noord Berghuizen    
8 Gert-Jan Heerink Oud Ootmarsum    
9 Patrick Fox Lattrop Breklenkamp    
10 Raymond Borggreve Ons Streven    
11 Ivo Egbers Steeds Vooruit    
12 Gerald ten Brink Kluppelshuizen    
13 Mark Oude Luttikhuis Mander    
14 Freddy Ymker K.V. De Meulewieke    
15 René Oude Griep Nooit Gedacht    
16 Patrick Kristen Noord Berghuizen    
Heren Categorie 6
Naam Vereniging Meters zetten
1 Hans Welhuis Beuningen  
2 Jeroen Meijer Nooit Gedacht  
3 Harold Dolleman Klein Dochteren  
4 Raymond Bosink Lattrop Breklenkamp  
5 Ronald Schwoon K.V. De Meulewieke  
6 Patrick Meijer Beuningen  
7 Maarten van Es Noord Berghuizen  
8 Gert-Jan Heerink Oud Ootmarsum  
9 Patrick Fox Lattrop Breklenkamp  
10 Raymond Borggreve Ons Streven  
11 Ivo Egbers Steeds Vooruit  
12 Gerald ten Brink Kluppelshuizen  
13 Mark Oude Luttikhuis Mander  
14 Freddy Ymker K.V. De Meulewieke  
15 René Oude Griep Nooit Gedacht  
16 Patrick Kristen Noord Berghuizen  
Heren Categorie 5 
Naam Vereniging Meters veld
1 Bas Senger Beuningen  
2 Ramon Halleriet Zwolle  
3 Youri Pas Het Woudhuis  
4 Lars Masselink K.V. Niej Haarbig  
5 Jesse Wennink De Brink  
6 Luuk Zanderink Beuningen  
7 Robbert-Jan Jansen KC Staphorst  
8 Herman Snijders Langeveen  
9 William Hobbelink Beuningen  
10 Daan Grunder Noord Berghuizen  
11 Mark Muntel  Lattrop Breklenkamp  
12 Robert Blankenvoort Mander  
13 Dennis Monninkhof Lemselo  
14 Jurgen te Brake Zwolle  
15 Tom Ruel Lattrop Breklenkamp  
16 Bjorn Ten Dam Ons Streven  
17 Martie Westerink Het Woudhuis  
18 Tim Meyer Kluppelshuizen  
19 Gijs Kamphuis Lemselo  
20 Bart Schleiferboom Nooit Gedacht  
21 Martij Lammers Nooit Gedacht  
22 Bart Kamphuis Mander  
23 Tom Kemperink K.V. Niej Haarbig  
24 Michel Nijland Steeds Vooruit  
25 Michel Ruel Lattrop Breklenkamp  
26 Jos-Bert Aalbers t Trefpunt  
27 Rutger Johannink Nooit Gedacht  
28 Kay Wigger Vooruit Losser  
29 Mark Tijkorte Mander  
30 Joost van Es Noord Berghuizen  
31 Henk Heerink Oud Ootmarsum  
32 Thomas Hofste Kluppelshuizen  
33 Nick Beuvink Vooruitzicht  
34 Gerben Collet Manderveen  
35 Kevin Weiden De Nijstad  
36 Lars Weiden De Nijstad  
37 Bjarne Busscher De Veldhoek  
38 Jelle Wezinkhof Klein Dochteren  
39 Patrick Zieverink t Broek  
40 Daniël Van der Bles Lemselo  
41 Luuk ten Dam Ons Streven  
42 Mark ten Dam Ons Streven  
43 Rob Heijdemann Vooruit Losser  
Heren Categorie 5 
Naam Vereniging Schoten straat Meters
1 Bas Senger Beuningen    
2 Ramon Halleriet Zwolle    
3 Youri Pas Het Woudhuis    
4 Lars Masselink K.V. Niej Haarbig    
5 Jesse Wennink De Brink    
6 Luuk Zanderink Beuningen    
7 Robbert-Jan Jansen KC Staphorst    
8 Herman Snijders Langeveen    
9 William Hobbelink Beuningen    
10 Daan Grunder Noord Berghuizen    
11 Mark Muntel  Lattrop Breklenkamp    
12 Robert Blankenvoort Mander    
13 Dennis Monninkhof Lemselo    
14 Jurgen te Brake Zwolle    
15 Tom Ruel Lattrop Breklenkamp    
16 Bjorn Ten Dam Ons Streven    
17 Martie Westerink Het Woudhuis    
18 Tim Meyer Kluppelshuizen    
19 Gijs Kamphuis Lemselo    
20 Bart Schleiferboom Nooit Gedacht    
21 Martij Lammers Nooit Gedacht    
22 Bart Kamphuis Mander    
23 Tom Kemperink K.V. Niej Haarbig    
24 Michel Nijland Steeds Vooruit    
25 Michel Ruel Lattrop Breklenkamp    
26 Jos-Bert Aalbers t Trefpunt    
27 Rutger Johannink Nooit Gedacht    
28 Kay Wigger Vooruit Losser    
29 Mark Tijkorte Mander    
30 Joost van Es Noord Berghuizen    
31 Henk Heerink Oud Ootmarsum    
32 Thomas Hofste Kluppelshuizen    
33 Nick Beuvink Vooruitzicht    
34 Gerben Collet Manderveen    
35 Kevin Weiden De Nijstad    
36 Mark Schutten Onderlingen    
37 Lars Weiden De Nijstad    
38 Bjarne Busscher De veldhoek    
39 Bart Kuenen t Broek    
40 Bart Blokhuis De veldhoek    
41 Paul Vennegoor of Hesselink Vooruit Losser    
42 Bart Polhuis Vooruitzicht    
43 Dennis Beuvink Vooruitzicht    
Heren Categorie 5 
Naam Vereniging Meters zetten
1 Bas Senger Beuningen  
2 Ramon Halleriet Zwolle  
3 Youri Pas Het Woudhuis  
4 Lars Masselink K.V. Niej Haarbig  
5 Jesse Wennink De Brink  
6 Luuk Zanderink Beuningen  
7 Robbert-Jan Jansen KC Staphorst  
8 Herman Snijders Langeveen  
9 William Hobbelink Beuningen  
10 Daan Grunder Noord Berghuizen  
11 Mark Muntel  Lattrop Breklenkamp  
12 Robert Blankenvoort Mander  
13 Dennis Monninkhof Lemselo  
14 Jurgen te Brake Zwolle  
15 Tom Ruel Lattrop Breklenkamp  
16 Bjorn Ten Dam Ons Streven  
17 Martie Westerink Het Woudhuis  
18 Tim Meyer Kluppelshuizen  
19 Gijs Kamphuis Lemselo  
20 Bart Schleiferboom Nooit Gedacht  
21 Martij Lammers Nooit Gedacht  
22 Bart Kamphuis Mander  
23 Tom Kemperink K.V. Niej Haarbig  
24 Michel Nijland Steeds Vooruit  
25 Michel Ruel Lattrop Breklenkamp  
26 Jos-Bert Aalbers t Trefpunt  
27 Rutger Johannink Nooit Gedacht  
28 Kay Wigger Vooruit Losser  
29 Mark Tijkorte Mander  
30 Joost van Es Noord Berghuizen  
31 Henk Heerink Oud Ootmarsum  
32 Thomas Hofste Kluppelshuizen  
33 Nick Beuvink Vooruitzicht  
34 Gerben Collet Manderveen  
35 Mark Schutten Onderlingen  
36 Patrick Zieverink t Broek  
37 Daniël Van der Bles Lemselo  
38 Luuk ten Dam Ons Streven  
39 Mark ten Dam Ons Streven  
40 Rob Heijdemann Vooruit Losser  















webdesigner